Kazakistan harita ve uydu görüntüleri

Kazakistan, Orta Asya ve Doğu Avrupa’daki bağımsız devlet. 2.727.300 km2 yüz ölçümü ile (Batı Avrupa'nın yüz ölçümü kadar) dünyanın en büyük dokuzuncu ülkesidir. Müslüman ülkelerin ve Türk devletlerinin yüz ölçümü bakımından en büyüğü, doğal kaynaklar bakımından da en zenginidir. daha fazla bilgi

Kazakistan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kazakistan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kazakistan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kazakistan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 48.0195, Boylam: 66.9236

Statik haritalar

Kazakistan uydu görüntüsü

Kazakistan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kazakistan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kazakistan uydudan görüntüsü

Kazakistan konumu

Kazakistan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kazakistan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

KAZAK: Türkiye egemenliği alalı asrı geçti,Kazakistan yeni emeklemeye başladı.Dısardan atıp tutmak kolay herşey vakit gelir düzene girer.Kazakistan çok hızlı gelişiyor.hepinize selam... - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
elif (Türküm): ormanbay arkadaş doğru söylüyor.kazakistan önce kendini kurtarsın.kazak arkadaşlar kazaklar size sylüyorum kurtulun şu rusların etkisinden biraz kendinizi aşın bilimsel olarak eğitim olarak geliştirin kendinizi ya!! çok geridesiniz türkiye ile güzel ilişkiler kurmaya bakın bizde size yardım edelim... - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Ormanbay: Türkçe kardeşler anlayın, biz ise 1 milyar Çin nüfusunun, hayvan millionov.Senlerge kardeşler, Çin ile bordered değil söylemek kolay, Uygurca, ancak bize küçük Kazakistan, Kazakhs, 68 yüzde 16 milyon nüfusun, yardım Kazakhs! Türkçe benim için üzgünüm. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Mustafa Cokay: Alga.turk kardecler.biz birge.bolu kerekpiz.Yasasin buyik Turkistan.Yasasin turkitildes halktardin kardectigi!!! - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hüseyiğn: kazak türkleri doğu türkistan türklerine niçin yardım etmiyor çinlilerden çok mu korku yorsunuz - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
kardelen: berbattı gerçekten - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.