Lice harita ve uydu görüntüleri

Lice Diyarbakır iline bağlı ilçe. daha fazla bilgi

Lice harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Diyarbakır » Lice haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Lice haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Lice haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4621, Boylam: 40.6466

Lice ilçesi belde ve köyleri

Abalı , Akçabudak , Arıklı , Bağlan , Baharlar , Bayırlı , Birlik , Budak , Çacundur , Çağdaş , Çeper , Çıralı , Dallıca , Damar , Daralan , Dernek , Dibekköy , Dolunay , Duruköy , Ecemiş , Erginköy , Esenler , Gökçe , Güçlü , Güldiken , Gürbeyli , Hedik , Kabakaya , Kılıçlı , Kıralan , Kırçak , Kıyıkköy , Kutlu , Ortaç , Oyuklu , Örtülü , Savat , Saydamlı , Serince , Sığınak , Şenlik , Tepe , Tuzlaköy , Türeli , Uçarlı , Ulucak , Üçadamlar , Yalaza , Yalımlı , Yamaçlı , Yaprakköy , YOlçatı , Yorulmaz , Yünlüce , Ziyaret , Zümrüt

Lice uydu görüntüsü

Lice ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Lice haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Lice uydudan görüntüsü

Lice konumu

Lice konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Lice) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ilyas01@hotmail.com: bu veb sayfasını hazırlayan değerli arkadaşım tebrik ediyorum. lice ilçesi ve belde ve köyleri neden tam olarak hazırlanmamış. zanederim eksik bilgillendirildiğinizden dolayı ecemiş köyü diye bir köy vardı orada, o köyün mezraları olan elmadere ve dut mezrası şuan hazırlanmış olduğunuz web haritasında mezralar köy olarak gözüküyor esas bağlı oldukları merkez köyü gözükmüyor. lice ilçesinde bulunan köy ve mezraların tekrar kontrol edilmesini rica ederiz. - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.