Mamak harita ve uydu görüntüleri

Mamak ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Mamak harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Mamak haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Mamak haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Mamak haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9308, Boylam: 32.9251

Mamak ilçesi belde ve köyleri

Bayındır , Gökçeyurt , Kıbrısköy , Kızılca , Kusunlar , Kutludüğün, Ortaköy

Mamak uydu görüntüsü

Mamak ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Mamak haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Mamak uydudan görüntüsü

Mamak konumu

Mamak konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Mamak) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ankara lı: ŞİMDİLİK BU KADAR AMA MAMAK HALKI SAKIN KENDİNİ EZDİRME TAKLİTÇİLERDEN UZAK DUR AHKKINI ARA,SLM,KADİR GECENİZ MÜBAREK VE MAMAKLILARIN ZAFERLERİ İLE DOLSUN,TAKLİTLERİNDEN SAKININ!!!!!!!!!!!! - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ankara lı: EY! MAMAK BLD.BŞK. BİZE DOKUMAYA KALKMA SEN BİZİM OYLARIMIZ İLE ORADASIN SENİ NASIL GETİRDİK İSE ÖYLE TUŞ ETMESİNİDE BİLİRİZ KAFAMIZIN TASINI ATTIRMA!MAMAK LILARIN HAKKINI VER UNUTMA! YARIN HESABA ÇEKİLECEKSİN. - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ankara lı: Mamak = Ankara = İktidar soruyorum size sandık tan kim çıkar hak yiyen başkanlar mı? Cevap veriyorum taklitçiler asla!!!!!!!!! - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ankara lı: mamak ilçesi siyasilerin çirkinlikleri ile çok ünlüdür ve ankaranın en yetim ilçesidir kaderine terk edilmiş siyasetçilerin sömürgesi olmuş bir ilçe ,ankaranın merkezinde ama hiç yatırım yapılmamış üvey ilçe,ankara bir gecekondu şehri,hiç ulaşımı olmayan semtlerde oturan gecekondu sahipleri çok daha iyi şartlarda ev sahibi olurken Mamakta Kensel dönüşüm adı altında Mamak halkının evleri ellerinden alınıyor,Ankaranınen eski yerleşim yerleri,köylerinin olduğu yani Ankaranın gerçek sahipleri olan Mamaklılar evlerinin elnden alınma tehlikesi ile karşı karşıya bırakılmış durumda size sesleniyorum sayın siyasilerimiz Mamak halkı Ankaranın gerçek sahibidir çünkü her tarafı Ankaranın eski köyleridiroysa siz bize işgalci diyorsunuz,Karaağaç Köyü mü,Araplar Köyü mü,Üreğil Köyümü,Bayındır Köyümü,Kıbrıs Köyümü,Orta Köy mü,Kızılca Köy mü,Lalahan mı,Nenek mi daha sayayım mı biz mi i,şgalciyiz yoksa siz mi vurguncusunuz,size sesleniyorum bize,evlerimize dokunmayın,işte Mamak''ın bu kirli siyasetçileri çooooooooooooooooooooook ünlüdür.? - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
çikolata: slm benım sefgılım mamak da asker umarım iyi gusel bı yerdır - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.