Mamak

Kısaca: Mamak, Ankara'nın metropol ilçelerindendir ve nüfus itibariyle en büyüklerinden birisidir. ...devamı ☟

Mamak
Mamak

Mamak Haritası

Mamak ile ilgili bilgilerin yer aldığı sayfamız: Mamak, Ankara

misafir - 8 yıl önce
slm benım sefgılım mamak da asker umarım iyi gusel bı yerdır

misafir - 8 yıl önce
mamak ilçesi siyasilerin çirkinlikleri ile çok ünlüdür ve ankara''nın en yetim ilçesidir kaderine terk edilmiş siyasetçilerin sömürgesi olmuş bir ilçe ,ankara''nın merkezinde ama hiç yatırım yapılmamış üvey ilçe,ankara bir gecekondu şehri,hiç ulaşımı olmayan semtlerde oturan gecekondu sahipleri çok daha iyi şartlarda ev sahibi olurken Mamak''ta Kensel dönüşüm adı altında Mamak halkının evleri ellerinden alınıyor,Ankara''nınen eski yerleşim yerleri,köylerinin olduğu yani Ankara''nın gerçek sahipleri olan Mamak''lılar evlerinin elnden alınma tehlikesi ile karşı karşıya bırakılmış durumda size sesleniyorum sayın siyasilerimiz Mamak halkı Ankara''nın gerçek sahibidir çünkü her tarafı Ankara''nın eski köyleridiroysa siz bize işgalci diyorsunuz,Karaağaç Köyü mü,Araplar Köyü mü,Üreğil Köyümü,Bayındır Köyümü,Kıbrıs Köyümü,Orta Köy mü,Kızılca Köy mü,Lalahan mı,Nenek mi daha sayayım mı biz mi i,şgalciyiz yoksa siz mi vurguncusunuz,size sesleniyorum bize,evlerimize dokunmayın,işte Mamak''ın bu kirli siyasetçileri çooooooooooooooooooooook ünlüdür.?

misafir - 8 yıl önce
Mamak = Ankara = İktidar soruyorum size sandık tan kim çıkar hak yiyen başkanlar mı? Cevap veriyorum taklitçiler asla!!!!!!!!!

misafir - 8 yıl önce
EY! MAMAK BLD.BŞK. BİZE DOKUMAYA KALKMA SEN BİZİM OYLARIMIZ İLE ORADASIN SENİ NASIL GETİRDİK İSE ÖYLE TUŞ ETMESİNİDE BİLİRİZ KAFAMIZIN TASINI ATTIRMA!MAMAK LILARIN HAKKINI VER UNUTMA! YARIN HESABA ÇEKİLECEKSİN.

misafir - 8 yıl önce
ŞİMDİLİK BU KADAR AMA MAMAK HALKI SAKIN KENDİNİ EZDİRME TAKLİTÇİLERDEN UZAK DUR AHKKINI ARA,SLM,KADİR GECENİZ MÜBAREK VE MAMAKLILARIN ZAFERLERİ İLE DOLSUN,TAKLİTLERİNDEN SAKININ!!!!!!!!!!!!

Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.