Medine harita ve uydu görüntüleri

Medine, Suudi Arabistan'ın Mekke kuzeyinde yer alan Mekke'den sonra ikinci büyük şehridir. Eski adı Yesrib'dir. Medine'ye, Medirra, Medirke, Meddiyne, Mezzine de denmiştir. daha fazla bilgi

Medine harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Suudi Arabistan » Medine haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Medine haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Medine haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 24.5271, Boylam: 39.5947

Medine uydu görüntüsü

Medine ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Medine haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Medine uydudan görüntüsü

Medine konumu

Medine konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Medine) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ŞÜKRÜ YILMAZ GAZİANT: ALLAH C.C. CÜMLE MUHAMMED ÜMMETİNE O MUBAREK RAVZAYI GÖRÜP,YÜZ SÜRÜP,GÖZ YAŞI AKITIP,O MUBAREK ŞEHİRDE RASULÜN KOKUSUNA VARMAYI NASİB EYLESİN İNŞALLAH..ANLATMAKLA OLMUYOR,GİDİP GÖRÜP YAŞAMAK LAZIM KARDEŞLER..ESSELAMU ALEYKÜM - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.