Mudanya harita ve uydu görüntüleri

Mudanya, Marmara Denizi kıyısında Bursa iline bağlı 54.000 nüfuslu bir ilçedir.

Konumu

28-29 derece kuzey boylamları ile 40-41 derece kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır. daha fazla bilgi

Mudanya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bursa » Mudanya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Mudanya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Mudanya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3771, Boylam: 28.8835

Mudanya ilçesi belde ve köyleri

Akköy , Akköy , Altıntaş , Altıntaş , Aydınpınar , Aydınpınar , Bademli , Bademli , Balabancık , Balabancık , Çağrışan , Çağrışan , Çamlık , Çamlık , Çayönü , Çayönü , Çekrice , Çekrice , Çepni , Çepni , Çınarlı , Çınarlı , Dedeköy , Dedeköy , Dereköy , Dereköy , Eğerce , Eğerce , Emirleryenicesi , Emirleryenicesi , Esence , Esence , Evciler , Evciler , Göynüklü , Göynüklü , Güzelyalı , Güzelyalı , Hançerli , Hançerli , Hasköy , Hasköy , Işıklı , Işıklı , İpekyayla , İpekyayla , Kaymakoba , Kaymakoba , Kumyaka , Kumyaka , Küçükyenice , Küçükyenice , Mesudiye , Mesudiye , Mirzeoba , Mirzeoba , Murselköy , Murselköy , Orhaniye , Orhaniye , Söğütpınar , Söğütpınar , Ülkü , Ülkü , Yalıçiftlik , Yalıçiftlik , Yaman , Yaman , Yaylacık , Yaylacık , Yörükali , Yörükali , Yörükyenicesi , Yörükyenicesi , Zeytinbağı , Zeytinbağı

Mudanya uydu görüntüsü

Mudanya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Mudanya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Mudanya uydudan görüntüsü

Mudanya konumu

Mudanya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Mudanya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.