New York harita ve uydu görüntüleri

New York adında birden fazla başlık bulunmaktadır. ABD’nin kuzeydoğusunda yer alan, bu kıtanın en büyük nüfuslu şehri. New York eyâletinin güneydoğu kesiminde, Hudson Irmağının ağzında yer alır. Şehrin alanı 787 km2, nüfûsu ise yaklaşık 10 milyon civârındadır. daha fazla bilgi

New York (ABD'nin en büyük kenti) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

New York haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki New York haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki New York haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7560, Boylam: -73.986

Statik haritalar

New York uydu görüntüsü

New York ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif New York haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

New York uydudan görüntüsü

New York konumu

New York konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (New York) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

poetduman@hotmail.co: TRAFİKTE ARABA KULLANIRKEN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ

KAYBEDEN FİREN YAPMAYIN ŞARANPOLA KAÇMAYIN TEK KURTULUŞ

ŞURUNUZU BOZMADAN VİTES KÜÇÜLTEREK HAYATI KURTARIN SAYGILAR ÖNERİME ÖNEM VERİN DOĞRU YOLU BULUN KAZASIZ YAŞAM - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.