Paris harita ve uydu görüntüleri

Paris Fransa'nın başkenti ve Île-de-France bölgesinin merkezidir ve Seine nehri'nin üzerine kurulmuştur. Tüm dünyada anıtları, sanatsal ve kültürel yaşamı ile tanınmış olan Paris aynı zamanda dünya tarihinde önemli bir şehir olmakla birlikte, başlıca ekonomik ve politik merkezler arasında yeralmakta ve uluslarası taşımacılığın geçiş noktalarından birini oluşturmaktadır. Moda ve lüksün dünya başkentidir ve Işık Şehir (Ville de Lumière) diye de anılmaktadır. daha fazla bilgi

Paris (Fransa'nın başkenti) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

France » Paris haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Paris haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Paris haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 48.8566, Boylam: 2.35098

Statik haritalar

Paris uydu görüntüsü

Paris ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Paris haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Paris uydudan görüntüsü

Paris konumu

Paris konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Paris) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

iso_1961: parisi cok merak ediyom ama bir türlü gidemedim amca ogularım yaşıyolar pariste - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
FıratMontana: paris cok gzl bir şehir hep yaşamak istemişimdir !!!şanzelize özellikle - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
KAAN KILAK: UZMON KÖYÜNDE RESTRAN İSTANBUL MÜKEMBEL ABBEVİLLE YAKININ DA - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
atysumaa: paris eyfel kulesi - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.