Sancaktepe harita ve uydu görüntüleri

var|right|200px|İstanbul'un ilçeleri]Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. daha fazla bilgi

Sancaktepe harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Sancaktepe haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sancaktepe haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sancaktepe haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9280, Boylam: 29.4437

Sancaktepe ilçesi belde ve köyleri

Sancaktepe uydu görüntüsü

Sancaktepe ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sancaktepe haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sancaktepe uydudan görüntüsü

Sancaktepe konumu

Sancaktepe konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sancaktepe) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

BEHÇET KERMES: SANCAK TEPENİN EN ÖNEMLİ PROBLEMİ İLÇENİN KAMYON GİRİŞ VE ÇIKIŞLARI DENETLENMİYOR VE İNANILMAZ BİR YOĞUNLUK YAŞANIYOR - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
orhan cayıroglu: sancaktep beltesi ördekmevkisi hizmetten geri kaliyor bunun için ilgilere duyuru - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hasan: yenidoganımızın bir tepesi var ama orada hala bir şeyler yapılmadı ilgililere duyurulur ama seyir tepesi olarak cık güzeldir bölgemizde böyle yakın yüksek yer yok manzarası güzeldir - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
poyrazcan: Toplumun yapısındaki, ihtiyaçlarındaki ve eğilimlerindeki değişimi dikkatle takip eden ve hizmetlerini toplumun ihtiyaçlarına göre biçimlendiren Türk Kızılayı stratejik planlarını bu doğrultuda geliştirerek, hedeflerine ulaşmak için hızla yol alıyor..

ilk olarak 17.04.2007 tarihinde Genel Başkan Sn.Tekin KÜÇÜKALİ liderliğinde Türk Kızılayı Yönetim Kurulu'nun 13 sayılı kararlarıyla start alan Stratejik planlama sürecinde; Türk Kızılayı'nın 140 yıllık tarihi, kurumun, ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu güncel durum, Kızılay çalışanlarının, Kızılay paydaşlarının ve Kızılay�ın asıl sahibi olan Türkiye Halkının katılımıyla aynı günlerde değerlendirildi.

Bu yapılaşmanın Sancaktepedeki önderi ve Sancaktarı Türk Kızılayı Sancaktepe Şube Başkanı Sayın Cihan YALÇIN Yaptığı birbirinden üstün ve nitelikli çalışmalara bir yenisini daha katarak Eski samandıra belediyesinin karşısında 23-24-25 tarihleri ve 12:00 - 17:00 Saatleri arasında KAN BAĞIŞI KAMPANYASI Düzenlemektedir.TÜM HALKIMIZ KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZA DAVETLİDİR. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
babür: sancaktepe ile alakası yok bu haritanın izmittemi ilçe ii bak resimlere - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
hilmi: ardahan unlu mamülleri ekmeği meşurdur - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
sancaktepetv: ilçemiz hayırlı ugurlu olsun www.sancaktepe.tv ekibi - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.