Zonguldak harita ve uydu görüntüleri

Zonguldak, Zonguldak ilinin merkezi olan şehirdir. Karadeniz kıyısında bulunan şehir, özellikle limanıyla Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır. Şehrin nüfusu 2008 yılına göre 106.729'dur.1927'de 12.000 olan nüfusu 1990'da 117.975'e çıkmış, 2000'de 104.276'ya düşmüş, 2009'de 112.369'e çıkmıştır. daha fazla bilgi

Zonguldak harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Zonguldak haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Zonguldak haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Zonguldak haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.4473, Boylam: 31.7930

Statik haritalar

Zonguldak ilçe haritaları

Alaplı, Çaycuma, Ereğli, Gökçebey, Karadeniz Ereğli, Kilimli

Zonguldak uydu görüntüsü

Zonguldak ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Zonguldak haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Zonguldak uydudan görüntüsü

Zonguldak konumu

Zonguldak konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Zonguldak) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

67NSRN67: bn devrekliyim kim diyebilirki zonguldak kötü bi yer hiç te öle deil siz yaşamayı bilmiyosunuz bnce bn doğma büyüme zonguldaklıyım türkiyenin heryeri güzl böyle ayrım yapmammk gerekio bnce anladınızmı ??? - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
tatlm_67: bencede ZONGULDAK çok güzel bi yer insan burda nefes aldğnı hssedyo boğulmuyo daha ne olsun ... - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
barış: zonguldak modern biryerdir kimse kimseye karışmaz sacın uzunmuş kısaymışoruç tutmuşsun tutmamışsın kimse karışmaz o kötüleyen arkadaşa tavsiye ederim erzuruma kayseriye gitsinde bunları yapsın bakayım demokrattır zonguldak - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
karaelmas: zonquldaqım benım bırıcık sevqılım soyle senden baska kımım var benım senınle aqlarım senınle qulerım soyle elmas soyle senden baska kımı sevebılırım. ZONGULDAK ULANN... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
yaşar: burası çok güzel bir şehir istanbul çok güzel diyenler gelsin buralarıda görsün illa moderniz diye şalkabanlık olmaz - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
en güzel günüm gecem: sevdiğim zonguldaka aşık ve ben de onun aşık olduğu şehire aşığım daha şimdiden...zonguldak gelini olmak istiyorum, zonguldakı kötüleyenlere cok kızdım - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
bostancı: Zonguldakta her gruptan insan bulabilirsiniz. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
mortal67: ben zonguldaklı olarak cok gurur duyuyorum zonguldak!ın çok özel tarihi vardır ilçeleriyle olsun merkeziyle olsun mesela devrek te bastonumuzla simitimiz ereğlimizle sahillerimiz çileğimiz zonguldak ise madeniyle çok meşhurdur işsizlere iş sahibi olur 67mortal67 den - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
67 zonguldaklı: ben zonguldaklı olarak zonguldak ta yaşamaktan ve gurur duyuyorum. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ÖZKAN ÖZ: kötü yorum yapan arkadaşları kınıyorum.hem bu şehrin havasını soluyacaksın hem de kötüleyeceksin,.. biliyosunuz.ben doğma büyüme zonguldak lıyım.aşağı yukarı gezmediğim görmediğim şehir kalmadı.belki duygusal olacak ama memleketim kadar güzelini görmedim.tamam kömürün yarattığı bir kirlilik var,bu bir gerçek.ama henüz bozulmamış bir doğası ve insanları var.çocukluğumu özlüyorum,çelikel lisesinin önündeki toprak sahada( tabii artık öyle bir saha yok.yerinde kapalı salon var.) top oynamayı özlüyorum.10 sene oldu memleketimden kopalı.inşallah bu yaz iznimin bir kısmını orada geçirmek istiyorum.tüm hemşerilerimi ve bu şehri seven insanları selamlıyorum.saygılar - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
karaelmasdiyarı: Bülbülü altın kafese koymuşlar,vay vatan vay vatan demiş.Zonguldak,enaz elmas kadardeğerli,MADEN KÖMÜRÜYLE VEDE BURADA ŞEHİT OLAN Madencileriyle tanınır. Bunu memleketine gittiğin zaman böyle anlat emi çocuğum.YOKSA BİR ZONGULDAKLIDAN,BİR Zonguldak dersi alıp öyle gidersin memleketine.Sana zonuguldak altın bir kafeste olsa sen memleketini özlersn çocuğum . hadi kendine iyi bak.SAYGILAR. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
zng: zonguldak ın esnafı yobaz dır hatta insan bile değil dir ler zonguldak a gelecek lerin DİKKATİNE - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
istufo67: yukardaki yorumu yazan lavuk siktir git lan ordan senin gibi ögrenciyi de sen kimsin de yok kömür kokuyo yok üstünüze beyaz giymeyinde ulan lavuk benim memleketim hakkında konuşma sikdir git başka yerde oku lan erkeksen açık adresini ver sana buraların güzeelliklerini göstermekden memnun olacam merak etme - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
zkü : zonguldak ta öğrenciyim buraya üniversite için gelecek arkadaşlarıma yazıyorum tamam yeşillik deniz falan var ama bu şehir kara kömür kokan bir şehir üstünüze beyaz bi kıyafet gıyemezsınız siyah olur küçük ama pahalı biyer 2yıldır oradyım ama hala orda bulunmak istemiyorum - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
gacalı: zonguldak ın kömürü meşhurdur tbmm köksal toptan zonguldaklıdır zonguldak ın mağaraları gezilir gökgöl,cehenem ağzı mağraları vb.kardeşler köyü alaca mah.oturuyorum zonguldaklıyım burada doğdum ve burada öleceğim lise 2 öğrencisiyim şehrimi doğalık yönüyle seviyorum yeşil ile siyah bir arada olunca ortaya mükemmel bir tavlo sergiliyor - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.