Etiket: PlayStation

C&C

Video oyunları

Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.

Call Of Duty 3

Call Of Duty 3, Activision ve Infinity Ward tarafından geliştirilmiş Call Of Duty serisinin 3. oyunudur. Oyun, Playstation ve XBox platformlarında piyasaya sürülmüştür. Serinin ilk iki oyunu gibi 2.Dünya Savaşı konulu first-person shooter tarzı bir oyundu...

Syphon Filter

Syphon Filter önceleri 989 Studios daha sonraları bu ekibin Sony`ye katılmasıyla Sony Bend ismini alarak ürettikleri aksiyon-espiyonaj oyun serisinin ismidir.Serinin ilk 3 oyunu Playstation için üretilmiştir. Daha sonra Playstation 2 için yaptıkları ilk o...

Gran Turismo (oyun)

Gran Turismo, Sony Computer tarafından Playstation, Playstation 2 ve şimdi de Playstation 3 oyun konsolları için yapılmış otomobil sürüş similasyonudur. Çok gerçekçi sürüş ve grafikleriyle gelmiş geçmiş en iyi yarış simülasyonlarından birisi.

Motion-blur

Motion-blur, kelime anlamıyla "hareket-izi" demektir. Grafiksel işlemlerde hareketin başlangıç nokta doğrultusuna (hareketin ters yönünü gösteren) silikleşerek kaybolan görsel kuyruk izidir.

Mortal Kombat II

Mortal Kombat II, Midway tarafından geliştirilen ve 1993 yılında piyasaya sürülen karşılıklı dövüş oyunu Mortal Kombat'ın ikinci sürümüdür. Oyun bir veya 2 kişi ile oynanır.

Gran turismo

Gran Turismo, Polyphony Digital tarafından Playstation, Playstation 2 ve şimdi de Playstation 3 oyun konsolları için yapılmış otomobil yarış oyunu serisidir.

Final Fantasy VIII

Final Fantasy VIII (ファイナルファンタジーVIII, Fainaru Fantajī Eito), bir rol yapma oyunudur. Japon Square Co.

Command and Conquer

Command & Conquer(kısaca C&C) ya da Tiberian Dawn Westwood Studios tarafından geliştirilerek, Electronic Arts tarafından 1995 senesinde dağıtılan, bir gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Command & Conquer bilgisayar oyunları arasında büyük bir başarı sağla...

medal of honor

Oyun bilgi kutusu

Sony

Sony, Japonya kökenli ünlü bir elektronik firmasıdır. Akio Morito tarafından kurulmuştur.

PS

PS bir kısaltmadır.