Jon Bon Jovi

Bon Jovi, grup olarak 1982 yılında şarkı söylemeye başlamıştır. 1983 yılında Jon Bon Jovi`nin çalıştığı plak şirketi Power Stations`un sahibi Jon`un akrabasıdır. Ve Jon`a kaset yapmayı planlarlar.

Jon Bon Jovi

}Bon Jovi, grup olarak 1982 yılında şarkı söylemeye başlamıştır. 1983 yılında Jon Bon Jovi`nin çalıştığı plak şirketi Power Stations`un sahibi Jon`un akrabasıdır. Ve Jon`a kaset yapmayı planlarlar. Jon o zamanlar 21 yaşlarındadır ve zar zor kendi çabalarıyla bir grup toplar ve tüm şarkıları da kendi yazar ve böylelikle ilk kasetleri çıkmış olur. Fakat asıl patlama 1985 yılında çıkan Runaway adlı parçayla olur. Bir anda bütün radyolarda çalmaya başlar bu şarkı. Herkes söyleyenin kim olduğunu merak eder ve daha sonra turneler başlar. Ardından diğer kasetler gelir. Jon Bon Jovi 2 Mart 1962 Sayreville New Jersey doğumludur. Aslen İtalyandır.Selahattin Duman`ın gayrimeşru bir ilişkiden doğan çocuğu olduğu söylenmektedir.

جون بون جوفي Джон Бон Джоуви Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi ジョン・ボン・ジョヴィ Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Бон Джови, Джон Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi Jon Bon Jovi

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara

Yanıtlar