Live At Madison Square Garden

Kısaca: ''Live At Madison Squere Garden'' Bon Jovi'nin 15 Temmuz 2008 yılında New York Madison Squere Garden da verdiği Lost Highway turnesinin son konseri olan DVD olarak yayınlanmış müzik videosudur. ...devamı ☟

Live At Madison Squere Garden Bon Jovi'nin 15 Temmuz 2008 yılında New York Madison Squere Garden da verdiği Lost Highway turnesinin son konseri olan DVD olarak yayınlanmış müzik videosudur. Hem DVD hem de Blu-ray olarak yayımlanan konser Avrupada ve Avusturalyada 20 Kasım 2009, İngilterede 23 Kasım 2009, Japonyada 25 Kasım 2009 Amerikada ise 15 Aralık 2009 tarihinde yyaımlandı.

Parça Listesi

# "Lost Highway" # "Born To Be My Baby" # "Blaze Of Glory" # "Its My Life" # "Keep The Faith" # "Raise Your Hands" # "Living In Sin" # "Always" # "Whole Lot Of Leavin" # "In These Arms" # "We Got It Goin On" # "I'll Be There For You" # "(You Want To) Make A Memory" # "Blood On Blood" # "Dry County" # "Have A Nice Day" # "Who Says You Cant Go Home" # "Hallelujah" # "Wanted Dead Or Alive" # "Livin' On A Prayer" # "Bad Medicine"

Bonus şarkılar

# "You Give Love A Bad Name" # "Runaway" # "Bed Of Roses"

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.