Live At The Albert

Kısaca: ''"Robbie Williams: Live at the Albert"'' Robbie Williams'ın Royal Albert Hall'de Swing When You're Winning albümü çıktıktan bir ay sonra 10 Ekim 2001'de verdiği konseri içeren 2001 Aralık'ında piyasaya sürülmüş konser dvdsidir. Birleşik Krallık'ta 6x Platin ve Almanya'da 2x Platin'le sertifikalandırılmıştır. ...devamı ☟

"Robbie Williams: Live at the Albert" Robbie Williams'ın Royal Albert Hall'de Swing When You're Winning albümü çıktıktan bir ay sonra 10 Ekim 2001'de verdiği konseri içeren 2001 Aralık'ında piyasaya sürülmüş konser dvdsidir. Birleşik Krallık'ta 6x Platin ve Almanya'da 2x Platin'le sertifikalandırılmıştır. İlk şarkı ("Have You Met Miss Jones?") bittikten sonra Williams duygusal bir mesaj veriyor; DVD neredeyse albümdeki her şarkının konser performansını içerdi.Jonathan Wilkes, Jon Lovitz, ve Jane Horrocks ile olanlar, bunun yanı sıra Williams'ın Frank Sinatra ile olan canlı düet versiyonu dahil olmak üzere. Programın sunuculuğunu Rupert Everett yaptı, Nicole Kidman şova izleyici olarak katıldı. Ama albümdeki düet parçalarını (They Can't Take That Away From Me ve Somethin' Stupid) seslendirmedi. Bunlar albümden canlı olarak seslendirilmeyen tek parçalardır. 13 Mart 2007 (yayınlanma tarihinden 5 sene sonra), konser high definition formatında tekrar yayınlandı. (hem Blu-ray hem de HD DVD olmak üzere) Şarkı Listesi # "Intro(Giriş,Tanıtım)" # "Have You Met Miss Jones?" # "Mack The Knife" # "Straighten Up and Fly Right" # "Let's Face the Music and Dance" # "Well, Did You Evah!" (düet. Jon Lovitz) # "The Lady is a Tramp" # "Things" (düet. Jane Horrocks) # "One for My Baby" # "Mr. Bojangles" # "I Will Talk and Hollywood Will Listen" # "Do Nothin' Till You Hear from Me" # "Beyond the Sea" # "Me and My Shadow" (düet. Jonathan Wilkes) # "Ain't That a Kick in the Head" # "It Was a Very Good Year" (düet bir video ile Frank Sinatra) # "My Way"

Ekstralar

* Well Swing * Extra unseen footage * Photo gallery * Credits

Blu-ray Disc/HD DVD versiyonda

* Great performance: Robbie in High Definition * They Can't Take That Away From Me - Galeri * Exclusive backstage and aftershow footage (özel sahnearkası ve televizyon için yapılmış sahne sonrası)

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.