Mr. Bean Tatilde

Kısaca: Mr. Bean'in Tatilde En son, 1997 tarihli Bean (film) filminde Los Angeles'lı zengin hayırseverin hayatını birbirine katan Mr. Bean'ın maceraları, kaldığı yerden devam ediyor. ...devamı ☟

Mr. Bean Tatilde
Mr. Bean Tatilde

Mr. Bean'in Tatilde En son, 1997 tarihli Bean filminde Los Angeles'lı zengin hayırseverin hayatını birbirine katan Mr. Bean'ın maceraları, kaldığı yerden devam ediyor. Konusu Yeni macerasında, yerel kilisenin düzenlediği eşya piyangosunun büyük ödülü olan "Fransız Riveası" tatilini kazanan Mr. Bean, Fransa'ya adımını atar atmaz zincirleme kazalar meydana gelir. Mr. Bean'in, Rus yönetmen Emil DaChevski'yi, oğlu Stephan'dan yanlışlıkla ayırmasıyla başlayan kazalar, Carson Clay'in reklam çekiminin felaketle sonuçlanması, tüm Fransa'nın Mr. Bean'i araması ve Cannes Film Festivalinde çektiği tatil videosunun gösterilmesi ile devam eder.

Oyuncular ve Rolleri

DVD Versiyonu

Filmin DVD versiyonu özel seçenekler içermekte. 3 adet belgesel; Fransız Bean(French Beans), Bean Cannes'da(Bean in Cannes) ve İnsan Bean(Human Bean). Ve filmden silinmiş sahneler. (Silinmiş sahnelerin Türkçe altyazılarında Fransızca çeviri bulunmamakta)

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.