Mr Hudson

Kısaca: Mr Hudson (eskiden Mr Hudson & The Library), Londra temelli bir müzik grubudur. Üyeleri arasında Birminghamlılar da yer alır. Bu ikililik grubun 5 Mart 2007'de yayınlandığı ilk albümü ''A Tale of Two Cities''in adı için de ilham kaynağı oldu. Grup, Kanye West'in G.O.O.D. Music şirketi ile ve Mercury Records ile anlaşmalıdır. ...devamı ☟

Mr Hudson (eskiden Mr Hudson & The Library), Londra temelli bir müzik grubudur. Üyeleri arasında Birminghamlılar da yer alır. Bu ikililik grubun 5 Mart 2007'de yayınlandığı ilk albümü A Tale of Two Citiesin adı için de ilham kaynağı oldu. Grup, Kanye West'in G.O.O.D. Music şirketi ile ve Mercury Records ile anlaşmalıdır. 13 Mayıs 2009'da Mr Hudson, Straight No Chaser adlı ikinci albümün 5 Ekim 2009'da yayınlanacağını doğruladı. Single olarak yayınlanan ve Kanye West'in konuk olduğu "Supernova" adlı parça, İngiltere listesinde iki numaraya ulaştı. Grup bugüne dek Chet Baker, David Bowie, The Police, André 3000, Marvin Gaye, The Specials, Billie Holiday, Ella Fitzgerald ve Dizzee Rascal gibi çeşitli sanatçılardan ilham aldı. Grup, piyano ve steelpan kullandıkları enerjik sahne gösterileriyle de tanınmaktadır.

Üyeleri

Ben Hudson, grubun ana vokalisti ve gitaristidir. Diğer üyeler ise Joy Joseph (vokal ve steel pan), Rob Barron (electrik klavye), Raphael Mann (bas gitar) ve Wilkie Wilkinson (electrik bateri)'dır.

Diskografi

Teklileri

Konuk olduğu tekliler

Konuk olduğu albümler

Kaynaklar

Dış bağlantılar

* * *

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.