Pierre Bouvier

Kısaca: Pierre Charles Bouvier (9 Mayıs 1979) Fransız Kanadalı müzisyen, pop punk grubu Simple Plan'ın en çok bilinen elemanı. ...devamı ☟

Pierre Charles Bouvier (9 Mayıs 1979) Fransız Kanadalı müzisyen, pop punk grubu Simple Plan'ın en çok bilinen elemanı. 13 yaşında, arkadaşı Chuck Comeau ile punk rock grubu Reset'e dahil oldu ve grubun basçısı ve vokalisti oldu. Fakat Reset'te olmaktan mutlu değildi. 1999 yılında gruptan ayrıldı. 1 yıl sonra da Chuck Comeau gruptan ayrıldı. Daha sonra grup arkadaşı David Desrosiers ile basçı/vokalist olarak gruba tekrar dahil oldu, Sugar Ray konserinde Chuck Comeau ile yeniden tanıştı ve eski okul arkadaşları Jeff Stinco ve Sébastien Lefebvre ile Simple Plan'i kurdu. Daha sonraDavid Desrosiers'da Reset'ten ayrıldı ve yeni gruba katıldı. Chuck Comeau ve Patrick Langlois Role Model Clothing'in eş sahibidir. Aynı zamanda MTV reality showu Damage Control'e ev sahipliği yaptı. Filmografi == Diskografi Reset ile * No Worries (1997) * No Limits (1999)

Simple Plan ile

* No Pads, No Helmets...Just Balls (2002) * Still Not Getting Any... (2004) * Simple Plan (2008) * Get Your Heart On! (2011)

Dış bağlantılar

*

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.