Edge And Christian

Kısaca: Edge ve Christian (E&C) gerçek hayatta iyi arkadaş olan |Adam Copeland ve Jason Reso'nun oluşturduğu bir takımdır.WWF takım kemerlerini kazanmışlardır. ...devamı ☟

Edge ve Christian (E&C) gerçek hayatta iyi arkadaş olan Adam Copeland ve Jason Reso`nun oluşturduğu bir takımdır.WWF takım kemerlerini kazanmışlardır.

World Wrestling Federation

Edge,Gangrel ve Christian bir grup oluşturdu.Daha sonra Christian ve Edge,Gangrel`den ayrılarak kendi takımlarını kurdular.Hardy Boyz ile harika bir çekişmeye girdiler.Daha sonra bu ikiliye Kurt Angle`da katıldı ve takım adı Team ECK oldu.Daha sonra Rhyno`nun da katılımıyla takım ismi Team RECK olarak bir kez daha değiştirildi.WWF tag kemerleri için Dudley Boyz ve Hardy Boyz ile TLC maçlarına çıktılar(ki bu maçlar harika geçti)Wrestlemania X-Seven`daki maçı Rhyno`nun yardımıyla Edge ve Christian aldı ve kemerleride kazanmış oldular. King of The Ring turnuvasında Team RECK üyeleri birbirleyle karşılaştı.Kurt Angle Christian`ı,Edge`de Rhyno`u yendi.Finalde kazanan isim ise Edge oldu ve ringlerin kralı oldu.Daha sonra Christian ve Edge takımı,Christian`ın Edge`e saldırmasıyla ayrıldı.Kısa bir süre Intercontineltal şampiyonluğu için çekiştiler.

GüreşteBaşarıları

  • Insane Championship Wrestling
*ICW Streetfight Tag Team Championship (2 kere)
*2000 yılın maçı – vs. The Dudley Boyz and The Hardy Boyz (WrestleMania 2000, April 2, 2000, Triangle ladder match)
*2001 yılın maçı – vs. The Dudley Boyz and The Hardy Boyz (WrestleMania X-Seven, April 1, 2001, TLC match)
  • Southern States Wrestling
*SSW takım şampiyonluğu


Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.