Grup Hepsi

Grup Hepsi, 4 kişilik bir R&B kız grubudur. 2005 tarihli ilk albümleri "Bir" ile büyük başarı kazanan grup, 2006 yılında "Hepsi 2" albümüyle çıkışını sürdürdü. Sezen Aksu ile birlikte Pepsi'nin reklam kampanyası için bir single hazırlayan ve seri konserler veren grubun üyeleri çocukluklarından beri birbirlerini tanımaktadırlar. Grubun menajerliğini grup üyelerinden Cemre'nin annesi yürütmektedir.

Grup Hepsi, Türkiye'nin ilk R&B grubu. Hepsi'de güzel hepsi'de tatlı. Uzun yıllardır arkadaş olan 4 genç kızın bir araya gelerek oluşturduğu Hepsi grubu Türkiye'nin ilk ve tek R&B tarzında müzik yapan grubudur. Grup üyeleri: Yasemin, Eren, Gülçin, Cemre.

Yasemin

Yasemin 1986 yılında İstanbul'da doğdu. Yasemin orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Şu an halen üniversite eğitimini devam ediyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okuyor.

Üç yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Tiyatro dersleri aldı. Reklam jingle'ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.

Eren

Eren 1984 İstanbul doğumlu. Eren orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Halen Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.

Altı yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Londra'da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı.

"Dans@" grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti.

Reklam jingle'ları seslendirdi.

"Yıldızların Altında" müzikalinde oynadı.

Michael Jackson ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Selahettin Kara çalıştı.

Gülçin

Gülçin 1985 yılında İstanbul'da doğdu. Orta okulu ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Şu an Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.

Yedi yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Özel piyano, şan ve hip-hop dersleri aldı.

Reklam jingle'ları seslendirdi.

Atatürk Kültür Merkezi Çocuk korosunda rol aldı.

Cemre

Cemre 1985 yılında İstanbul'da doğdu. Liseyi ve orta okulu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi. Şu an Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.

Beş yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Özel piyano ve şan dersleri aldı.

Kliplerde oyunculuk yaptı.

Reklam jingle'ları seslendirdi.

Grup üyeleriEren Bakıcı

18 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul'da doğdu. Özel İdeal İlkokulu'nda öğrenim hayatına başlayan Bakıcı, sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü'ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitiren Bakıcı, sonrasında üniversite bünyesindeki Modern Dans Bölümü'nde eğitim gördü ve 2006 yılında tamamladı. 1993-1999 yılları arasında Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nde çeşitli oyunlarda rol aldı. 1997 yılında Londra'da "Urdang Dance Academy"'de ve 1998 yılında Budapeşte Dans Okulu'nda eğitim aldı. Özel bir dans grubu olan Dans@ ile, Çin'de sahne alan Bakıcı, Yıldızların Altında müzikalinde de rol aldı.

Cemre Kemer

17 Şubat 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Kemer, Lütfü Banat İlkokulu ve Sedat Simavi İlkokulu’nda okuduktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitirdi ve halen devam ettiği Klasik Bale eğitimine başladı. Atatürk Kültür Merkezi bünyesindeki çocuk balelerinde çeşitli roller alan Kemer, çeşitli müzik kliplerinde oyuncu olarak çalışmış, şan ve piyano dersleri almış ve reklam jingleları seslendirmiştir.

Gülçin Ergül

30 Ekim 1985 tarihinde doğdu. Eğitimine Lütfü Banat İlköğretim Okulu'nda başladıktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'ne girdi. Mezun olup halen devam ettiği aynı üniversitenin Modern Dans Bölümü'ne giren Ergül; Atatürk Kültür Merkezi'nde oyunlarda rol almasının yanında, 3 yıl kadar da çocuk korosunda şarkı söyledi; şan, piyano ve hip-hop dersleri aldı ve reklam jingleları seslendirdi.

Yasemin Yürük

21 Eylül 1986 tarihinde İstanbul'da doğdu. Lütfü Banat İlkokulu'nda okuduktan sonra, ortaöğretimden itibaren öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde devam eden Yürük, halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü öğrencisidir. Grup arkadaşları gibi Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Balesi'nde çeşitli oyunlarda rol alan Yürük; şan, piyano ve oyunculuk dersleri alıp, reklam jingleları seslendirmiştir.

İlgili konuları ara


Görüşler

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  eren abla çok güzel bayılıyorum. yasemin, cemre ve gülçin ablada güzel ama eren abla daha güzel. eren sadece benimsin. eren abla ben seninle ve diğer grupdakilerle fotğraf çektirmermek istiyorum. ama ne yazıkki siz istanbuldasınız ben ankaradayım. ankaraya gelebilirmisiniz ama etimesgütta 30 ağustos mahallesi 2. yunusun oraya gelirseniz dünyalar benin olur.

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  eren abla keşke urfa ya gelseniz ben seni çok seviyorum en çok seni aslında hepinizi seviyorummmmmmm ama en az cemre sonra gülin sonra yasemin en çok sennnnnnn eren abla inşallah 1 gün buluşuruzzzz :)

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  gülçin abla cokgüzelsin ya senı cok sevıyorum gel guruba evlenmedindimi gel guruba gülçin abla sen obur kızlar gibi havali deyilsin gel guruba lütfen cemre çiksaydi keskse eren abla ve gülçin abla sizleri cok sevıyom ama oburlerini deyil gülçin abla ve eren abla cok güzel kızlar yani eren ablayla gülçin abladedim yasemin ve cemredeyil

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  benim adım semanur ertaş siirtliyim grup hepsi yi çok seviyorum size çok hayranım özellikle cemre ye,sizin şarkılarınız ile yatıp kalkıyorum inşallah bir gün buluşuruz kendinize iyi bakın baybay

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  HEPSİnin bu imza gününde bende vardm birlikte fotoğraf çekildik darısı tüm hepsicilere

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  grup hepsi sizi çok seviyorum sizin hayranızım lütfen daha çok resimlerinizi gönderin sizi seviyorum sevgilerimle= firdevs temel

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  grup hepsi lütfen düzce ye gelin orda 1 kere konser verdiniz 1 daha da vermediniz lütfen 1 konser daha.ve bu arada ben 3 ünüzü de çok seviyorum,ben eskiden en çok gülçin ni seviyodum ama siz ve bütün gülçin hayranları gii bende hata yapmışım.işin iyi tarafına bakın,sadece siz değil binlerce insan hata yapmış.moralinizi boşuna yormayın.

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  ben grup hepsiyi çooook seviyorum harika bir grup ama ben en çok yasemin ablayı seviyorum o çooook güzel tabi öbür üyeler de iyi

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  gerçekten mükemmel bir grup çok gsell dans ediolar ama keşke dağılmasalardı keşke içlerinden hepsini seviorum ama en çok yasemini seviorum tarzı hoşuma gidiyor daha dağılmasınlar lütfen 3 kişilikte gayet iyi yürütüyolar bence onlara başarılar diliorum inş birgünde eurovisiona katılırlar..

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  gülçinin gitmesi kötü oldu ama olsun siz böylede iyisiniz zaten ben cemreye hayranım

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  Gülçin abla ayrıldı ama haklıydı torpil albüm gibi haberler YALAN parasI ödenmediği için ayrıldı GÜLÇİN SENİ SEVİYORM

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  HEPSİnin bu imza gününde bende vardm birlikte fotoğraf çekildik darısı tüm hepsicilere

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  hepsi bir den en güzeli cemreyle yasemin herkez öyle diyiyor yaseminin sesi cok güzel cemrenin de saclari sok güzel

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  hepiniz birbirinizden güzel siniz 4kanatlı melek gibisiniz eren abla olanlara canını sıkma

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  büyüyünce sizin gibi olmak isterdim . çünkü sizin gibi güzel sesliolmak ve sizin gibi güzel olmak isterdim çünkü siz benim için siz çoooooook güzelsiniz . sizi çok seviyorum işallah sizde beni tanıyınca beni seversiniz . Sizi çok seviyorum...

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  grup hepsiyi çok seviyorum özellikle gülçin gülçinin gitmesi kötü oldu

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  resimlerine bakarken bu resimlerine çok takıldım çünkü çok güzel çıkmışlar

Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.