Picture To Burn

Kısaca: Picture to Burn", ABD'li country şarkıcısı Taylor Swift'in kendi adını taşıyan ve 2006 yılında çıkardığı albümün dördüncü teklisi olarak 29 Ocak 2008'de yayınlandı. ...devamı ☟

Picture to Burn", ABD'li country şarkıcısı Taylor Swift'in kendi adını taşıyan ve 2006 yılında çıkardığı albümün dördüncü teklisi olarak 29 Ocak 2008'de yayınlandı. Bu şarkı Swift'in Love Story ve You Belong with Me ile beraber Band Hero'da yer almıştır. Video Şarkının video klibini Swift'in diğer pek çok klibinin yönetmenlik koltuğuna oturan Trey Fanjoy üstlenmiştir.

Video

nun ilk gösterimi CMT'de yapılmıştır. Şarkının video klibinde Taylor'un arkadaşı olarak Abigail (Gerçekte Taylor en yakın arkadaşlarından biri) oynamıştır. Taylor'ın eski aşkı rolünü Justin Sandy oynamıştır.

Video

nun hikayesi kısaca şöyledir: "Taylor ve arkadaşı arabanın içinden Taylor'un eski sevgilisi ve onun kız arkadaşını gözetlerler. Onlar evden gittikten sonra Taylor ve arkadaşları eve girer ve mahvederler. Daha sonra Taylor'ın hayal kurduğu anlaşılır." Taylor Swift, bu klibinde diğer kliplerinden farklı olarak daha kadınsı bir hal almıştır.

Liste Başarıları

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.