Say It Isn't So

Kısaca: Say It Isn't So, rock grubu Bon Jovi'nin' 2000 yılında beş sene aradan sonra yayımlanan yedinci stüdyo albümü ''Crush'' 'ın ikinci şarkısıdır ve albümden yayımlanan ikinci teklidir. ...devamı ☟

Say It Isn't So, rock grubu Bon Jovi'nin' 2000 yılında beş sene aradan sonra yayımlanan yedinci stüdyo albümü Crush 'ın ikinci şarkısıdır ve albümden yayımlanan ikinci teklidir. Şarkı hakkında Say It Isn't So Jon Bon Jovi,Richie Sambora tarafından yazılmıştır. Alışılagelmişin dışında şarkının ortasında Richie Sambora'nın gitar solosu yerine David Bryan'ın kısa bir piano solosu yer almaktadır. Say It Isn't So'nun teklisi sadece Avrupa ve Avusturalyada satışa sunulmuştur. Şarkı İngiltere listelerinde 10 Avusturalya listelerinde ise 9 numaraya kadar yükselmiştir. Video-klip Say It Isn't So'nun klibi Wayne Isham tarafından çekilmiştir.Klipte Claudia Schiffer , Arnold Schwarzenegger, Emilio Estevez, and Matt LeBlanc rol almaktadır.

Canlı Gösteriler

Say It Isn't So 2000 yılında Crush turnesi esnasında sıkça çalınmıştır. Şarkı en son 2001 yılında One Wild Night turnesinde canlı olarak çalınmıştır.

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.