Sinem Kobal

Sinem Kobal 14 Ağustos 1987 doğumlu.. Henüz 16 yaş olmasına rağmen hayatına pek çok sığdırabilmiş.

Sinem Kobal 14 Ağustos 1987 doğumlu.. Henüz 16 yaş olmasına rağmen hayatına pek çok sığdırabilmiş.. Tam 7 sene bale yapmış ve hala baleyi çok seviyormuş. Şimdilerde bale yerine latin dansı yapıyor.

İstek Acıbadem'den 2001'de mezun oldu. (Ortaokulundan) Oldukça başarılı bir öğrenciymiş Sinem.! Sinem orta okulda okul basketbol takımıyla İstanbul birinciliği, üç sene evvel hentbol takımıyla hentbol ikinciliği ve step birinciliğini kazanmışlar.. Ayrıca sınıfını takdirle geçmiş :)

Dadı Dizisine nasıl başladı?

Bu soruya gülücüklerle cewap verio. İlk önce sadece reklam çekimleri için Erberk Ajans'a başvurmuş. Dadı dizisinin çekimleri başlamadan onu Erberk Ajans'ın kataloğunda dizi için uygun bulmuşlar ve seçmelere çağırmışlar. "Annemle seçmelere gittiğimizde benim gibi bir sürü kız da seçmeler için bekliyordu. Açıkçası ilk başta kalabalık beni biraz ürküttü ama herşeye rağmen rolü aldım." diyor..

İlgili konuları ara


Görüşler

  • misafir Avatar
    misafir - 4 yıl önce
    ben sinem kobalı çok ama çok seviyorum.onun hayranıyım.onunla tanışmayı çooook istiyorum

  • misafir Avatar
    misafir - 4 yıl önce
    merhaba bende sinem kobala özeniyorum valla çok güzel ve benim ona benzediğim söyleniyo ve onun gibi giyinmeyi çok seviyorum o benim en sevdiğim sanatçı

Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.