Neluset Wyclef Jean, (d. 17 Ekim 1972) Haiti asıllı ABD'li müzisyen ve söz yazarıdır. Haiti'de Croix-des-Bouquets şehrinde dünyaya gelen sanatçı, The Fugees adlı grubun bir üyesi olmakla beraber, solo olarak da çalışmalara imza attı. Sanatçı, yoğun olarak reggae ve hip hop türünden müzik yapar. Jean ayrıca 1994 yılından beri Haitili moda tasarımcısı Marie Claudinette Pierre-Jean ile evlidir.

Wyclef Jean kaç yaşında?

Wyclef Jean 48 yaşında.
Wyclef Jean, günü, bir Cuma günü doğdu. 49. yaşına basacağı bir sonraki doğum gününe, bugünden itibaren 304 gün var.
Wyclef Jean'ın burcu Terazi.
Evet, Wyclef Jean yaşıyor.

Wyclef Jean hakkında detaylı bilgi

Neluset Wyclef Jean, (d. 17 Ekim 1972) Haiti asıllı ABD'li müzisyen ve söz yazarıdır. Haiti'de Croix-des-Bouquets şehrinde dünyaya gelen sanatçı, The Fugees adlı grubun bir üyesi olmakla beraber, solo olarak da çalışmalara imza attı. Sanatçı, yoğun olarak reggae ve hip hop türünden müzik yapar. Jean ayrıca 1994 yılından beri Haitili moda tasarımcısı Marie Claudinette Pierre-Jean ile evlidir. Haiti Depremi'nden sonra Haiti Devlet Başkanlığı seçimi için, adaylığını koymuştur.

Diskografi

* The Carnival – 1997 * The Ecleftic: 2 Sides II a Book – 2000 * Masquerade – 2002 * Greatest Hits – 2003 * The Preacher's Son – 2003 * Welcome to Haiti: Creole 101 – 2004 * Carnival Vol. II: Memoirs of an Immigrant – 2007 * Music Theory – 2009

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Wyclef Jean maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

Şarkı Sözleri

Various Artists tarafından söylenen Wyclef Jean adlı şarkının sözleri.

[1st verse]
you make the whole
me cry you make the sould in
me die whats the problem
first of all you say true love
is hard to find

[bridge]
i'm true and i have
love i'll be good to you
seems to me i'm
not what you need

[chorus]
just take me as i'am
dont leave me here alone
just take me as i'am
i cant be a better person but
i can be a better man
take me as i 'am

[2 verse]
all though physical things change
and a friendship through reality can
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Freedom

Freedom'', [(Senegalli Müslüman şarkıcı Akon'un üçüncü stüdyo albümü. Albüm, 2 Aralık 2008 tarihinde yayımlanmıştır. Dijital formatta ise 1 Aralık 2008'de satışa sunulmuştur.

Taboo

Taboo (d. 14 Temmuz 1975) Meksika asıllı ABD doğumlu bir şarkıcı, oyuncu ve rap müzik sanatçısıdır. Sanatçı ''The Black Eyed Peas'' grubunun üyelerinden biridir.

Cassidy

Cassidy (d. 7 Temmuz 1982), ABD'li müzisyen.

Estelle

Estelle, İngiliz R&B şarkıcısı, söz yazarı ve yapımcı.

Maneater

"Maneater", Nelly Furtado, Timbaland, Danja ve Jim Beanz tarafından Furtado'nun üçüncü stüdyo albümü Loose için yazılan dans-pop türünde şarkıdır. Yapımcılığını Timbaland ve Danja üstlenmiştir.

1972

1972 yılında meydana gelen olaylar, doğumlar ve ölümler.

Destiny's Child

Bugün üç genç kadından oluşan Destiny's Child, 1990 yılında kuruldu. Grubun ilk kadrosunu; onları kısa sürede yıldızlığa taşıyacak Music World Management'dan Mathew Knowles bir araya getirdi. Başlangıçta ekibin çekirdeği olan LaTavia ve Beyonce'a, daha sonra çok genç olan ...

Come Closer (albüm)

Come Closer, Tarkan'ın 10 yılı aşkın tecrübesinin ürünü olarak duyuruldu. Albümdeki tüm şarkılar İngilizcedir.

50 Ilk öpücük

50 İlk Öpücük (İngilizce özgün adıyla 50 First Dates), 2004 yapımı romantik komedi türündeki ABD filmidir. Başrollerde Adam Sandler ve Drew Barrymore'un yer aldığı filmin yönetmenliğini Peter Segal üstlenmektedir.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2007

MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2007 1 Kasım 2007'de Münih'teki Olympiahalle'da yer aldı. Adaylıklar Eylül 2007'de haber verildi. Ödül gösterisi Snoop Dogg tarafından sunuldu.

ABD 2006 Yılı 1 Numara şarkıları

Bu liste, 2006 yılında Billboard dergisi tarafından 1 numaraya yükselen şarkıları içerir.

Akon Diskografisi

ABD'li hip hop/R&B müzisyeni Akon'un diskografisidir.

Blood On The Dance Floor: HIStory In The Mix

''Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix'' (genellikle ''Blood on the Dance Floor'' şeklinde kısaltılır), pop müzik sanatçısı Michael Jackson tarafından 1997 yılında yayımlanan bir düzenleme albümüdür. Albümde sanatçının bir önceki albümü ''HIStoryden sekiz şarkının ...

Bridging The Gap

Bridging the Gap", Amerikan hip hop müzik grubu The Black Eyed Peas'in 2000 yılında yayımladıkları ikinci albümdür. Şarkıların yapımcılığını grup üyeleri ve DJ Premier, Jerry Duplessis ve Rhett Lawrence gibi isimleri üstlenmiştir. Albümde yer alan ve dördüncü tekli olarak ...