All For Love

Kısaca: ''All for Love'', Bryan Adams, Mutt Lange ve Michael Kamen tarafından Üç Silahşörler filmi için yazılmış ve Adams, Rod Stewart ve Sting tarafından icra edilmiş bir rock parçasıdır. Şarkının müzikal tarzı ve prodüksiyonu 1980'lerin rock ve pop müziğinden etkilenmiştir ve şarkının sözleri bir ilişkiyi anlatır. Parça 16 Kasım 1993'te ABD'de CD olarak satışa sunuldu. ...devamı ☟

All for Love, Bryan Adams, Mutt Lange ve Michael Kamen tarafından Üç Silahşörler filmi için yazılmış ve Adams, Rod Stewart ve Sting tarafından icra edilmiş bir rock parçasıdır. Şarkının müzikal tarzı ve prodüksiyonu 1980'lerin rock ve pop müziğinden etkilenmiştir ve şarkının sözleri bir ilişkiyi anlatır. Parça 16 Kasım 1993'te ABD'de CD olarak satışa sunuldu. Single Sting ve Adams'ın bağlı olduğu A&M Records tarafından piyasaya sürüldü. Stewart ise, o dönemde Warner Bros. Records ile anlaşmalıydı. Parçanın adı Üç Silahşörler'in "Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için" sözünden esinlenmiştir. Parçanın bir versiyonu da Luciano Pavarotti ve diğer şarkıcılar tarafından, 1995'te "Pavarotti & Friends 2" adıyla albümü de çıkartılan konserin finalinde yorumlandı. Liste başarıları Single 22 Ocak 1994'te Billboard Hot 100 listesinde birinci sıraya yükseldi ve üç hafta buradaki yerini korudu.

En yüksek dereceler

Yıl sonu listeleri

On yıl sonu listeleri

E.M.D. versiyonu Aralık 2007'de İsveçli müzik grubu E.M.D., All for Loveın bie coverını ilk singleı olarak yayımladı. Resmi İsveç single listesine ikinci sıradan giren parça, bir hafta sonra ilk sıraya yükseldi ve burada arka arkaya altı hafta kaldı. (Parçanın orijinal versiyonu ise, listenin ilk sırasında on hafta kalmıştı.) Single listelerde toplam on yedi hafta kaldı.

Şarkı listesi

# "All for Love (Radio Edit)" - 4:38 # "All for Love (Album Version)" - 3:10

Liste başarıları

Ayrıca bakınız * List of Hot 100 number-one singles of 1994 Kaynaklar

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.