FIFA 13

FIFA 13 ( Kuzey Amerika'da FIFA Soccer 13 olarak da bilinir. ) Electronic Arts'ın takdir edilen FIFA video oyunu serisinin yirminci sürümüdür.

G ESRB E PEGI 3+ | platform = PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, Microsoft Windows, Mac OS X, Wii, PlayStation 2, Xperia Play, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, iOS, PlayStation Portable | ortam = | gereksinimler = | giriş = Klavye, Mouse, Gamepad | site = http://www.ea.com/soccer/fifa }} FIFA 13 ( Kuzey Amerika'da FIFA Soccer 13 olarak da bilinir. ) Electronic Arts'ın takdir edilen FIFA video oyunu serisinin yirminci sürümüdür. EA Kanada stüdyoları tarafından geliştirildi. Oyun Kuzey Amerika'da 25 Eylül 2012 tarihinde,Avusturalya'da 27 Eylül 2012 tarihinde,Avrupa'da 28 Eylül 2012 tarihinde piyasaya sürülecektir.Oyun PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, Wii, PlayStation 2, PlayStation Portable, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Xperia Play, iOS, Microsoft Windows ve Mac OS X platformları için piyasaya sürülmüştür. Oyuncu Etki Motoru "Player Impact Engine" basit çarpışmalar oyuncular arasında off-the-top savaşları fiziksel oyun genişler. Savunucuları boyutu ve samimi ve ödün pozisyonlara sahip veya kuvvet rakiplerinizi kazanmak gücü itme ve pozisyon için çekin ve kullanacak. Taktik Serbest Vuruş FIFA 13, "

Taktik Serbest Vuruş

" özelliği ile sahada en yetenekli oyuncuları kullanarak, tehlikeli ve öngörülemez frikik oluşturmak için araçlar sağlar.Oyuncu topu üzerinden saldıran üç oyuncuya kadar konumlandırmak ve özenli frikik oluşturmak için kukla çalışır ve daha fazla pas seçenekleri kullanmak için izin verilecektir. Muhalifler eklenerek veya çıkarılarak oyuncular duvara ileri duvar sürünen veya geçiş yolunu kesmek veya atış engellemek için bir mermi adam göndererek karşı koyabilir. Ligler Saudi Professional League Fifa serisinde bu sene ilk defa yer alacaktır.Türkiye Süper Ligi ise Ea Sports firmasının Türkiye Futbol Federasyonundan lisans alamamasından dolayı bu sene de olmayacaktır. Ea Sports'un Halkla İlişkiler Sorumlusu Romily Broad'ta bu olayı twitter üzerinden şu sözleriyle doğrulamıştır Broad:Türkiye ligi malesef bu senede oyunda olmayacak lisansla ilgili nadirende olsa bu tür sorunlar yaşıyoruz * / **A-League * **Avusturya Bundesliga * **Belçika Birinci Ligi * **Campeonato Brasileiro Série A * **Gambrinus Liga * **Danish Superliga * / **Barclays Premier League **Npower Championship **Npower league 1 **Npower league 2 */ **Ligue 1 **Ligue 2 * **Bundesliga **2. Bundesliga * **League of Ireland * **Serie A **Serie B * **K-League * **Primera División de México * **Eredivisie * **Tippeligaen * **Ekstraklasa * **Primeira Liga * **Rusya Premier Ligi * **Saudi Professional League * **Scottish Premier League * **Liga BBVA **Liga Adelante * **Allsvenskan */ **Major League Soccer Dünya Takımları * - AEK Atina * - Boca Juniors * - Kaizer Chiefs * - Olympiakos * - Orlando Pirates * - Panathinaikos * - PAOK * - Racing Club * - River Plate * - Galatasaray Milli Takımlar FIFA 12 uluslararası bölümünde 42 milli takımları vardı.FIFA 13'te ise beş yeni milli takım listeye eklendi.Bu takımlar Çek Cumhuriyeti, Venezuela, Paraguay, Bolivya ve Hindistan'dır. Hırvatistan Fifa 13'te yer almamıştır. * * * * * (Yeni) * * * * * * (Yeni) * * * * * * * * * * * * * (Yeni) * * * * * * (Yeni) * * * * * * * * * * * * * * * * (Yeni) Uluslararası TurnuvalarUluslararası Turnuvalar FIFA 13'te Kariyer Modu'na eklenmiştir. *FIFA Dünya Kupası **FIFA Dünya Kupası Elemeleri *FIFA Konfederasyon Kupası *UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası *Copa America

Stadyumlar

Resmi Stadyumlar

Genel Stadyumlar

Oyunda 30 genel stadyum vardır.

Dış bağlantılar

http://www.ea.com/soccer/fifa

Kaynakça

Referanslar

http://www.ea.com/soccer/fifa

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

FIFA 13 ilgili konular

 • 13

 • 13.

 • Ağustos 13

  13 Ağustos, Gregoryen takvimine göre yılın 225. günüdür.
 • Kasım 13

  13 Kasım, Gregoryen Takvimi'ne göre yılın 317. (Artık yıllarda 318.) günüdür.
 • Temmuz 13

  13 Temmuz, Gregoryen Takvimi'ne göre yılın 194. (Artık yıllarda 195.) günüdür.
 • FIFA 13

  FIFA 13 ( Kuzey Amerika'da FIFA Soccer 13 olarak da bilinir. ) Electronic Arts'ın takdir edilen FIFA video oyunu serisinin yirminci sürümüdür.
FIFA 13
FIFA 13