Néron (fransızca) ingilizcesi
1. n. Nero
2. Nero Claudius Caesar (37-68
3. born Lucius Domitius Ahenobarbus)
4. Roman emperor in the years 54-68 A.D.,
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Ron Weasley

Ronald "Ron" Bilius Weasley, J.K. Rowling tarafından yazılmış Harry Potter serisinde kurgusal karakteri.

Midtown Madness 2

Midtown Madness 2 Midtown Madness oyununun devamı olan, serinin 2.oyunudur. Angel Studios şirketi tarafından (şimdiki haliyle Rockstar San Diego) yapımı üstlenilmiş ve Microsoft Game Studios şirketi tarafından satışa sunulmuştur.

Ron Perlman

Best Actor - Drama Series 1989 ''Beauty and the Beast''

Siobhán Donaghy

Siobhán Emma Donaghy veya bilinen adıyla Siobhán Donaghy (d. 14 Haziran 1984) İngiliz şarkıcı ve söz yazarı. Kuruluşundan 2001 yılına kadar Sugababes adlı müzik grubunda yer alan Donaghy, 2001'de gruptan ayrıldı ve onun yerine Heidi Range gruba alındı.

Ron Atkinson

Ronald Ernest "Ron" Atkinson (d. 18 Mart 1939; Liverpool, İngiltere), "Big Ron" ve "Bojangles" lakaplarıyla bilinen İngiliz eski futbolcu ve teknik direktör. Son yıllarda futbol yorumculuğu da yapmaktadır.

Ron Saunders

Ron Saunders (d. 6 Kasım 1932; Birkenhead, İngiltere) İngiliz eski futbolcu ve teknik direktör. Aynı şehrin takımı olan Aston Villa ve Birmingham City'de teknik direktörlük yapmış ilk kişi konumundadır.

Nero

Nero Claudius Caesar Augustus Germanicus (15 Aralık 37 – 9 Haziran 68), esas adı Lucius Domitius Ahenobarbus olan ve aynı zamanda Nero Claudius Caesar Drusus Germanicus olarak da bilinen, Julio-Claudian Hanedanı'nın beşinci ve son Roma İmparatoru. Nero, büyük amcası Claudius tarafından ...

Rum

Rum, Arapça, Osmanlıca ve Türkçede, Hıristiyan Ortodoks mezhebinden olan ve Yunanca konuşan kimselere denir. Romeos (Romalı) sözcüğünden bozularak günümüze ulaşmış bir terimdir.