Brothers Of Destruction

Brothers of Destruction The Undertaker ve Kane tarafından kurulan bir Amerikan Güreşi takımıdır.

World Tag Team Championship: The Dudley Boys def. Edge & Christian and Undertaker & Kane in a Three-Way Tables Match to retain | yayımcı = WWE }}WrestleMania X-II`de Kane, Raven ve Big Show`u yenerek WWF Harcode Champion`nu kazanırken The Undertaker`de Triple H`i mağlup etti. WWF Champion Steve Austin ve WWF Intercontinental Champion Triple yeni bir takım kurdular:İki-Güçlü adam.Brother of Destruction bu gruba, Edge ve Christan`a ise takım şampiyonluğu maçında yenildiler.19 Nisan 2001 tarihindeki Smackdown proğamında Edge ve Christan`ı yenerek ilk defa WWF Tag Team Champion kemerlerini kazandılar.Backlash 2001 programında İki-Güçlü adam grubuna yenilerek kemerleri kaybettiler.Böylece Triple H ve Steve Austin hem WWF Tag Team Champion hem de Steve Austin WWF Champion Triple H ise WWF İntercontionel Champion oldular. Raw is War programında The Undertaker`in eşi Sara`yı biri arabayla takip ediyordu.Bunun Steve Austin olabileceği düşündü.Judment Day 2001 programında Kane Triple H`yi yenerek yeni WWF İntercontionel Champion oldu. Bu sırada The Undertaker`in eşi Sara`yı Diamond Dallas Page`in takip ettiği anlaşılmıştı.WCW/ECW isimleri ile WWF isimleri arasında rekabet kızışınca Brother of Destruction(WWF) Natural Born Thrillers(WCW)`ı yenerek WCW World Tag Team Champion kemerlerini kazandı.WWF`in takım şampiyonları Brother of Destruction, WCW takım şampiyonlarını yenerek her iki kemeri bir elde topladılar. Brother of Destruction Kronik takımı ile yılın en iyi maçını yaptılar.17 Eylül`de Raw is War programında kemerleri Dudley Boyz`u yenerek korudular.Unforgiven 2001 programında yine Kronik takımını yendikten sonra ertesi gece WCW takım kemerlerini Booker T ve Test`e kaybettiler.Daha sonra ise Brother of Destruction tekli güreşmeye başladılar.

Gayri Resmi müsabakalar(2002-2005)

Royal Rumble 2003 programındaki turnuvada The Undertaker kardeşi Kane`i eleyerek son ikiye kalmasına rağmen maçı kazanamadı.Survivor Series 2003 programında Kane ve The Undertaker ayrı ayrı maçlarda baba-oğul Vince-Shane McMahon yendiler.WrestleMania 20 programında Brother of Destruction birbiriyle karşılaştılar ve The Undertaker galip ayrıldı. Royal Rumble 2005 programında The Undertaker Heidenreich`i tabut maçında yendi.Aynı programda Kane katıldığı turnuvayı kazanamadı.Wrestlemania 21 programında The Undertaker Randy Orton`u yenerken Kane maça çıkmadı. Kane, Big Show ve Rey Mysterio ile mücadele ederken yeniden The Undertaker ile takım oldu.

Dağılma ve Toparlanma dönemi(2006-2008)

Brother of Destruction Mr.Kennedy ve MVP ile tek tek mücadele etti. Bunun üzerine Smackdown programının genel menajeri Theodore Long yeni bir maç ayarladı;Brother of Destruction vs. Mr.Kennedy ve MVP.Theodore Long maçın kurallarını değiştirerek diskalifiyenin olmadığı maça çevirdi. The Undertaker ise Mr.Kennedy`yi yendi.İleriki hafta Smackdown programında Booker T ve Finlay`yı yendiler.Ayrıca Wrestlemania 23 programında The Undertaker Batista`yı yenerek WWF Dünya Ağırsiklet Şampiyonu oldu. 12 Ekim 2007 tarihindeki Smackdown programında takım şampiyonları MVP ve Matt Hardy`yi yendiler.1 Şubat 2008 tarihinde Smackdown programında Big Daddy V ve Mark Henry`yi tuş ettiler.WrestleMania XXIV programında Kane ECW Şampiyonu`i The Undertaker Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olarak ayrıldılar. 4 Nisan 2008 tarihindeki Smackdown programında Brothers of Destruction La Famila takımnda Edge ve Chavo Gurerrero`yı yendiler. Londra İngiltere`deki ECW programında takım şampiyonları Matt Hardy ve MVP`yi Double Chosklem hareketi ile tuş ettiler. 21 Nisan 2008 tarihinde Brothers of Destruction vs. JBL ve Chavo Guerrero vs. Triple H ve John Cena vs. Rated-RKO maçında Edge Kane`yi Spear hareketi ile tuş etti.Kane`nin RAW The Undertaker`in de Smackdown`da bulunmasından dolayı bu takım son buldu. Bitirici hareketleri ** Double chokeslam ** Tombstone Piledriver ** Chokeslam ** Last Ride ** Double Tomstone Piledriver ** Spike Tombstone Piledriver(Birisi Tombstone'a alır, öbürü de aprona çıkarak tombstone'a alınan kişinin boşluğuna dokunarak tombstone yaptırır) Giriş Müzikleri * "Rollin" ringe gelirken(Ayrı ayrı gelirlerse kendi giriş müzikleri çalar.) Başarılar * Dünya Eğlence Güreşi ** WWF Tag Takım Şampiyonluğu (2 times) *** Undertaker & Kane: (19 Nisan 2001 - 29 Nisan 2001) *** Undertaker & Kane: (19 Ağustos 2001 - 17 Eylül 2001) ** WCW Dünya Tag Takım Şampiyonluğu (1 time)1 *** Undertaker & Kane (9 Ağustos 2001 - 25 Eylül 2001) * Yılın En İyi Gözlenen Maç Ödülleri ** Yılın En İyi Yenilen Maçı (2001) vs. KroniK takımı ile Unforgiven. Kaynaklar Dış bağlantılar * The Undertaker`in WWE profili * Kane`nın WWE profili

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Brothers Of Destruction ilgili konular

Brothers Of Destruction
Brothers of Destruction