Chris Jericho

Kısaca: '''Chris Jericho'''Last SurvivorCorazón de LeónSuper LigerLionheartLion DoDoink the Clown ...devamı ☟

Chris Jericho
Last Survivor
Corazón de León
Super Liger
Lionheart
Lion Do
Doink the Clown
|boyu = |kilosu = |yayınlanmış boyu=183 cm(6 ft 0 in) |yayınlanmış kilosu=102 kg(225 lbs) |doğum tarihi=9 Kasım 1970 |doğum yeri =Manhasset, New York |ölüm tarihi = |ölüm yeri = |yaşadığı yer= Tampa, Florida |eğitildiği yer= |eğiten =Ed Langley
Stu Hart
Keith Hart |debut =2 Ekim 1990 |emekliliği = |website = }} Christina Keith Irvine (d. 9 Kasım, 1970 Manhassett, New York) Chris Jericho olarak bilinen Kanadalı-Amerikalı aktör, radio sunucusu, rock müzikçisi ve güreşçidir. Şu sıralar WWE'nin SmackDown brandinde güreşmektedir Ayrıca Jericho ilk Undisputed şampiyonudur. Chris Jericho WWE'nin yanısıra World Championship Wrestling, Extreme Championship Wrestling ve bazı Meksikalı, Kanadalı ve Japon federasyonlarda güreşmiştir. Jericho beş kere dünya şampiyonu olmuş bir güreşçidir. WCW World Heavyweight Championship kemerini iki kere ve WWF Championship kemerini bir kere kazanmıştır. Babası Ted Irvene eski National Hockey League oyuncusudur. == Güreş kariyeri Extreme Championship Wrestling ve diğer federasyonlar (1990†“1996) Chris Jericho,19 yaşında Hart Brothers School of Wrestling'e girdi. İki ay sonra şovlarda güreşmeye hazır hale geldi ve Ekim 1990'da debut yaptı. Helloween'ın Walls of Jericho albümünden Jericho ismini kullanmaya başladı. Jericho, Tony Condello için çalışmaya başladı ve Adam Copeland (Edge), Jason Reso (Christian Cage) ve Terry Gerin (Rhino) ile Northern Manitoba turlarında görev aldı. Ayrıca Calgary's Canadian National Wrestling Alliance (CNWA) ve Canadian Rocky Mountain Wrestling (CRMW) federasyonlarında da güreşti. 1992 kışında Meksika'da bulundu. Bazı küçük federasyonlarda ve şehrin en büyük federasyonu olan Empresa Mexicana de Lucha Libre (EMLL) da güreşti. 1994'de Japonya'da Wrestling And Romance federasyonunda güreşti. 1994 CRMW ve Smoky Mountain Wrestling organizasyonlarında gözüktü. 1995'de Wrestling and Romance federasyonun düzenlediği Super J Cup'a katıldı ama Chris Benoit'ya kaybetti. 1996 yılında Mick Foley'nin, Paul Heyman'a tavsiyesi üzerinde Extreme Championship Wrestling federasyonunda güreşmeye başladı. Haziran 1996'da ECW World Television Title kemerini kazandı. Bu maç onun Birleşik Devletler'deki ilk teke tek maçıydı. ECW'da kendi bulduğu Chris Jericho ismini kullanmaya başladı. Ve Jericho, WCW'nun dikkatini çekmeye başladı.

World Championship Wrestling (1996†“1999)

26 Ağustos 1996'da Jericho WCW'da ilk defe göründü ve 15 Eylül'de Fall Brawl 1996'da ilk pay-per-view (İzle ve Öde) şovuna çıktı ama Chris Benoit'ya kaybetti. 28 Haziran 1997'de Syxx isimli güreşçiyi Los Angeles'da yenerek WCW Cruiserweight Championship kemerini ilk defa kazandı. Alex Wright'ı yenerek kemeri ikinci kez aldı. Jericho heel oldu ve kemeri üçüncü kez Rey Mysterio'yu 24 Ocak 1998'deki Souled Out'da Liontamer ile pes ettirerek kazandı. Maçtan sonra Jericho,Mysterio'yu sakatladı. Jericho, Juventud Guerrera ile kemer için kısa bir çekişme yaşadı. 22 Şubat 1998'deki SuperBrawl VIII pay-per-view'in de Kemer vs Maske maçı yapıldı ve Jericho kazandı. Jericho, Dean Malenko ile uzun bir çekişmeye başladı. 12 Mart 1998'de Malenko, Juventud Guerrera'nın maskesini giyerek Jericho'yu yendi. 15 Mart 1998'de ise Jericho, Malenko'yu mağlup etti. Cruiserweight kemerinden sonra, Jericho WCW World Television Championship kemerini Stevie Ray'i yenerek aldı. Kısa bir süre sonra WCW şampiyonu Goldberg ile çekişmeye başladı. Jericho ona meydan okudu fakat Goldberg onla güreşmedi. 13 Eylül 1998 Fall Brawl'de Jericho, Ralphus ve Ninja, Goldberg hakkında bir promo yaptılar. Goldberg'in yenilmezlik serisini bozmak isteyen Jericho onunla resmi olarak güreşemedi. 30 Kasım 1998'de Jericho Television kemerini Konnan'a kaybetti. 1999'un başlarında Perry Saturn ile çekişmeye başladı. Souled Out'da Jericho,Saturn'u yendi. Bu maçın kuralı yenilenin kadın kıyafeti giyecek olmasıydı. SuperBrawl 1999 (IX) da Jericho tekar galip geldi. Saturn sonunda Jericho'yu Uncensored pay-per-view'in de Dog Collar maçında yendi.

World Wrestling Federation / Entertainment

1999†“2000

9 Ağustos 1999'da The Rock'ın promosonu bölerek debutsını yaptı. Jericho heel karakteriyle federasyona girişini yaptı ve kendisini Y2J olarak tanıttı. Chyna ile Intercontinental (kıtalararası) kemeri için çekişmeye başladı. Chyna onu Survivor Series 1999'da yendi. 12 Aralık 1999 Armageddon'da ilk Intercontinental kemerini kazandı. 2 Nisan 2000'de kendisinin ilk WrestleMania programına çıktı. Bu maç Kurt Angle, Chris Benoit ve Chris Jericho arasındaydı. Kurt Angle European ve Intercontinental kemerlerinin sahibiydi. Bu maçta ilk pinleyen ya da pes ettiren kişi Intercontinental, diğeri ise European kemerini kazanacaktı. İlk olarak Benoit, Jericho'yu pinledi.Daha sonra ise Jericho, Benoit'yı pinledi ve European kemerini kazandı.Fakat kemeri bir gün sonra Eddie Guerrero'ya RAW'da kaybetti. 4 Mayıs 2000 Smackdown'da Jericho, Benoit'yı yenerek ikinci kez Intercontinental kemerini kazandı ama Benoit dört gün sonra RAW'da Jericho'yu yenerek kemerini geri aldı. Jericho, Triple H ve Stephanie McMahon ile çekişmeye başladı. Triple H onu Fully Loaded 2000'de Last Man Standing maçında Stephanie'nin yardımıyla yendi. Daha sonra Jericho, Kane ve X-Pac ile çekişti.Kane'i Armageddon 2000'de Last Man Standing maçında yendi.

2001†“2002

Royal Rumle 2001'de Jericho, Chris Benoit'yı ladder (merdiven) maçında yenerek Intercontinental kemerini üçüncü kez kazandı. Kemerini X-Pac, Chris Benoit, Eddie Guerrero gibi güreşçilere karşı korudu.Wrestlemania X-Seven'da da kemerini William Regal karşısında korudu. Fakat dört gün sonra Triple H'e kaybetti. Mayıs ayındaki Judgment Day'de Jericho ve Benoit Tag Team Turmoil maçını kazanarak Steve Austin ve Triple H'in elinde bulunan takım kemerleri için sonraki gece olacak RAW'da maç yapma hakkı kazandılar. Jericho ve Benoit bu maçı kazandılar ve Jericho ilk kez takım kemerini kazanmış oldu. Fatal Four Way Tables, Ladders and Chairs (Dört kişilik Masalar, Merdivenler, Sandalyeler) maçında kemerlerini korudular. 19 Haziran 2001'de kemerlerini Dudley Boyz'a kaybettiler. Sonraki aylarda Jericho, WCW ve ECW'nun, WWF'e karşı olduğu Invasion hikayesine WWF'in yanında katılarak dahil oldu ve face olmaya devam etti. Ama bir diğer WWF üyesi The Rock'ı kıskanmaya ve heel olmaya başladı. Jericho, Rob Van Dam'i #1 contenders maçında yendi ve The Rock ile kemer maçı yapmaya hak kazandı. Jericho, No Mercy'de The Rock'ı yeni bitirici hareketi Breakdown ile pinledi ve WCW Championship kemerini kazandı. Bir gece sonra Jericho ve The Rock, ECW takımından olan Dudley Boyz'u yenerek WWF Tag Team kemerlerini kazandılar. Kemerlerini Test ve Booker T'ye kaybettikten sonra çekişmelerine devam ettiler. Survivor Series'de WWF takımı ECW-WCW takımını yendi ama maç sırasında WWF takımında olan Jericho takım arkadaşı The Rock'a saldırdı. 9 Aralık Vengeance'da Chris Jericho, The Rock'ı (WCW World Heavyweight Championship) ve Steve Austin'ı (WWF Championship) yenerek aynı gecede ve aynı zamanda iki kemeride elinde tutan ilk güreşçi oldu. Böylece ilk WWF Undisputed şampiyonu oldu. Royal Rumble'da kemerini The Rock'a, No Way Out'da da kemerini Steve Austin'e karşı korudu. Jericho kemerini Wrestlemania X8'in ana maçında Triple H'e kaybetti. Kemerini kaybettikten sonra Jericho Smackdown'a geçti ve Triple H ile olan çekişmesine devam etti. Triple H kemerini Backlash'de kaybettikten sonra Jericho'yu Judgment Day'de Hell in a Cell maçında yendi. Jericho, Edge ile kısa bir çekişmeye girdi. Kısa bir süre sonra Jericho tekrar Raw'a geçti. Rob Van Dam'i yenip Intercontinental kemerini, Christian ile de Kane ve The Hurricane'i yenerek takım kemerini kazandı.

2003-2005

13 Ocak 2003'de Jericho, Kane, Rob Van Dam ve Batista'yı yenerek Royal Rumble maçı için istediği giriş numarasını seçme hakkını kazandı. Chris Jericho, Shawn Michaels'dan sonra ikinci olarak ringe girdi. Christian, Jericho'nun kılığına girip Michaels'a saldırdı ve Jericho, Michaels'ı eledi. Ama Michaels intikamını aldı ve Test'in Jericho'yu elemesine sebep oldu. Jericho, Michaels ve Jeff Hardy ile çekişmeye başladı. Chris Jericho ve Shawn Michaels Wrestlemania XIX'de karşı karşıya geldiler ve Michaels roll-up ile rakibini mağlup etti.Jericho maç sonrasında rakibine saldırdı. 2003'ün sonlarında Jericho, Trish Stratus ile, Christian ise Lita ile aşk hikayesine başladılar. Ama bu Jericho'nun Trish ile mi yoksa Christian'ın Lita ile mi daha önce yatabileceği için Kanada Doları için yapılmış bir iddiaydı. Trish Stratus bunu duydu ama kendisiyle Jericho'nun arkadaş kalmalarını kabul etti. Christian ve Trish Stratus arasında bir maç oldu ve Christian bu maçta Jericho'nun hareketi olan Walls of Jericho'yu kullanarak Trish'i pes ettirdi. Wrestlemania XX'de yapılan maçta Christian, Jericho'yu, Trish'in Jericho'ya yanlışlıkla vurması (Vurduğu kişiyi Christian sandı) sonucu roll-up ile pinledi. Maçtan sonra Trish Stratus, Jericho'ya saldırdı ve Christian ile birlikte ringden ayrıldılar. Backlash'de Jericho, Christian ve Trish'i handicap maçında yendi. Jericho Unforgiven'da Christian'ı yendi ve yedinci kez Intercontinental kemerini kazandı. (Edge sakatlandığı için kemer boşta ilan edilmişti.) Sonraki Raw pay-per-view olan Taboo Tuesday'de taraftarlar Jericho'nun rakibi olarak Shelton Benjamin'i seçti ve Benjamin Intercontinental kemerini kazandı. Survivor Series'de, Chris Jericho, Randy Orton, Chris Benoit ve Maven takımı, Triple H, Batista, Edge ve Snitsky ile karşılaştı. Bu maçın özelliği yenen takımın her üyesinin bir hafta Raw'da Genel Menajer olacak olmasıydı. Maçı Jericho'nun takımı kazandı ve Genel Menajerlik sırası Jericho'ya geldiğinde, Jericho, Triple H'de olan World Heavyweight Championship kemerini boşta ilan etti. Bunun sebebi ise bir hafta önce yapılan kemer maçının berabere bitmiş olmasaydı. New Year's Revolution'da Jericho kendisinin de olduğu Triple H, Chris Benoit, Batista, Randy Orton ve Edge'in de bulunduğu Elimination Chamber maçı ayarladı. Shawn Michaels ise bu maç için özel hakemdi.Chris Jericho maçta Batista tarafından elendi. Wrestlemania 21'da Jericho ilk Money in the Bank maçına katıldı. Bu maçı Jericho buldu ve WWE'de maçın yapılmasını kabul etti.Jericho, Shelton Benjamin, Chris Benoit, Kane, Christian ve Edge bu maçta mücadele etti ve kazanan Edge oldu. Backlash'de Jericho, Shelton Benjamin ile Intercontinental kemeri için karşılaştı ama kaybetti. 12 Haziran 2005'de Jericho, ECW One Night Stand pay-per-view programında ilk maçını Lance Storm'a karşı yaptı. Jericho, "Y2J" yerine "Lionheart" gimmickini kullandı. Maçı Jason ve Justin Credible'ın karışmasıyla kaybetti. Haziran'ın sonlarında Jericho bir kez daha heel oldu. Jericho, Christian'ın da bulunduğu WWE Championship için yapılan Triple Threat maçını John Cena'ya kaybetti. Çekişmeleri devam etti ve Summerslam'de bir kez daha kemer için maç yapıldı ama yine Cena kazandı. Bir sonraki gece yapılan Raw'da Jericho ve Cena bir kez daha karşılaştı ama bu bir "You're fired" maçıydı ve kaybeden kovulacaktı. Cena tekrar kazandı ve Raw Genel Menajeri Eric Bischoff (hikaye olarak) güvenlik ile Jericho'yu arenadan dışarı çıkarttı. Jericho her ne kadar yalvarsada bu bir işe yaramadı. WWE'nin resmi web sitesi uzun vadeli kontratı sona erdikten sonra Jericho ile kısa vadeli bir kontrat yaptıklarını ve 22 Ağustos'da John Cena ile olan maçından sonra kontratının bittiğini açıkladı. 25 Ağustos'da Jericho, WWE'den ayrıldığını web sitesinde yayınladı. John Cena ile olan maçının "şimdilik" son maçı olduğunu ve güreşe dönebileceğini, dönerse de tekrar WWE'ye katılacağını söyledi. Jericho'nun resmi web sitesi basın açıklaması ekledi. Fozzy ile turda olduğunu, rol aldığını, XM Radio şovunu sunduğunu, The Rock of Jericho, VH1'ın Best Week Ever programında gözükeceğini ve MuchMusic's Video on Trial programında konuk anlatıcı olacağını söyledi.

WWE' ye dönüşü

Raw (2007-2009)

" target="_blank"> Raw da maç yaparken] 24 Eylül'de Jericho'nun dönüşü ile ilgili videolar yayınlanmaya başladı. Bu videolarda "Save Us" ve "2nd Coming" gibi yazılar yazıyordu. Jericho 19 Kasım 2007'de WWE'ye ve Raw brandine geri döndü. Randy Orton'ın promosunu böldü ve WWE kemerini alarak taraftarları Orton'dan kurtaracağını söyledi. Jericho iki yıl aradan sonraki ilk maçını 26 Kasım'da olan Raw'da yaptı ve yeni bitirici hareketi Codebreaker ile Santino Marella'yı yendi. Armageddon'da Randy Orton ile WWE kemeri için maça çıktı. Jericho maçı John "Bradshaw" Layfield'ın kendisine saldırması sonucu diskalifiye ile kazandı ama kemer Orton'da kaldı. JBL ile çekişmeye başladı ve Royal Rumble' da karşılaştılar. Jericho maçı JBL'e sandalye ile vurması sonucu kaybetti. No Way Out'da Jericho dördüncü kez Elimination Chamber maçına çıktı. Shawn Michaels, JBL, Umaga ve Jeff Hardy'nin de bulunduğu maçı Triple H kazandı. 10 Mart'ta ki Raw ' da Jeff Hardy'yi yendi ve Intercontinental kemerini sekizinci kez kazandı. kemeriyle.] 9 Haziran'da olan Raw'da Jericho heel oldu ve Shawn Michaels'a saldırdı. Night of Champions' da Intercontinental kemerini Michaels yüzünden Kofi Kingston'a kaybetti. 28 Temmuz'da ki Raw ' de son olarak The Highlight Reel programını sundu. Unforgiven'da Shawn Michaels'a Unsanctioned maçında yenildi. Fakat gecenin ana maçına şampiyon CM Punk yerine dahil oldu ve World Heavyweight Championship kemerini kazandı. 22 Eylül'de kemerini CM Punk karşısında kafes maçında korudu. Daha sonra Jericho'nun No Mercy'de kemerini Michaels'a karşı koruyacağı açıklandı. Jericho kemerini No Mercy'de yapılan merdiven maçında korudu. Cyber Sunday' de Jericho kemerini Batista'ya kaybetti. Bu maçta özel hakem Steve Austin' di. Sekiz gün sonraki üç saatlik özel Raw şovunda kemerini kafes maçında geri aldı. Survivor Series'de kemerini John Cena'ya kaybetti. 8 Aralık Raw ' da yılın güreşçisi Slammy Award ödülünü kazandı. Armageddon'a kemerini Cena'dan geri almak için uğraştı ama başarılı olamadı. 12 Ocak 2009'da Stephanie McMahon (hikayede) onu kovdu. Sonra ki hafta McMahon, Jericho'yu kendisinden ve taraftarlardan özür diledikten sonra işine geri aldı. CM Punk'ı yenerek World Heavyweight Championship kemeri için yapılacak Elimination Chamber maçına katılmaya hak kazandı. No Way Out' da maça Rey Mysterio ile birlikte başladı ve Mike Knox'u eledi. Ayrıca Kane ve John Cena'nın da elenmesine yardımcı oldu. Jericho'yu, Mysterio eledi. Jericho The Wrestler filminin aktörü Mickey Rourke ve WWE Hall of Fame üyeleri ile çekişmeye başladı. Ric Flair, Roddy Piper, Jimmy Snuka ve Ricky Steamboat'a saldırdı ve meydan okudu. WrestleMania XXV'de yapılan maçı Jericho kazandı ama maçtan sonra Mickey Rourke, Jericho'ya saldırdı. == Güreşte == 'a Walls of Jericho bağlarken] 'ye One-handed bulldog yaparken] 'a Enzuigiri yaparken] *Bitirici ve diğer hareketleri **Breakdown (Full nelson facebuster) †“ 2001†“2005 **Codebreaker (Running double knee facebreaker) †“ 2007†“ **Lionsault (Running Middle rope springboard moonsault) **Liontamer (sırta Elevated Boston crab with a knee) **Walls of Jericho (Elevated Boston crab) **Armbar **Backhand chop **Diving spinning back elbow strike **Double powerbomb pin **Double underhook transitioned into either a backbreakeror a powerbomb **Enzuigiri, bazen koşarak **Flashback (Sleeper slam, sometimes to an oncoming opponent) **Giant swing †“ WCW **Leapfrog body guillotine to an opponent draped over the second rope preceded by theatrics **Jericho Spike(Hurricanrana, bazen top rope' dan) **Low†“angle running dropkick to an opponent in the tree of woe position, usually preceded by shouting "Come On, Baby!" - WCW **Missile dropkick **One†“handed bulldog **Spinning wheel kick **Springboard dropkick ring apronundaki rakibe **Springboard plancha **Pinning the opponent with a foot on their chest while posing and shouting "Come On, Baby!" *Menajerleri **Curtis Hughes **Ralphus **Stephanie McMahon **Trish Stratus **Lance Cade *Takma adları **Y2J **The Sexy Beast **The Ayatollah of Rock 'n' Rolla **Lionheart (Meksika, Japonya, ECW, WCW) **The Man of 1,004 Holds (WCW) **The King of the World **The King of Bling-Bling **The Savior of the WWE **The Living Legend *Giriş müzikleri **"Rock America" - Danger Danger (SMW) **"Soul Crusher" - White Zombie (ECW) **"Electric Head part 2 - The Ecstacy" - White Zombie (ECW) **"The Days of My Life" (Prodüksiyon müziğinin enstrümantal versiyonu) (WCW) **"Basketball Highlights #12" (WCW) **"California Sun" (WCW) **"One Crazed Anarchist" - Aircraft Music Library **"Break Down the Walls" - Jim Johnston ve Adam Morenoff (WWF/E) **"King of My World" - yazan Jim Johnston, söyleyen - Saliva (WWE; 2002) **"Don't You Wish You Were Me?" - Fozzy (WWE; 2005) == Şampiyonlukları ve başarıları == *Consejo Mundial de Lucha Libre **NWA World Middleweight Championship (1 kere) *Extreme Championship Wrestling **ECW World Television Championship (1 kere) *Pro Wrestling Illustrated **PWI Most Hated Wrestler of the Year (Yılın En Sevilmeyen Güreşçisi) (2002, 2008) **PWI 500'de 4. oldu (2002) ** PWI Yılın Dönüşü (2008) ** PWI Yılın Çekişmesi vs. Shawn Michaels *World Championship Wrestling **WCW Cruiserweight Championship (4 kere) **WCW World Television Championship (1 kere) *World Wrestling Entertainment **WCW World Heavyweight Championship (2 kere) **WWF Championship (1 kere) **WWF European Championship (1 kere) **WWF Hardcore Championship (1 kere) **WWF/E Intercontinental Championship (9 kere) **WWF/E World Tag Team Championship (3 kere) - Chris Benoit ile (1), The Rock ile (1) Christian ile (1) ((Big Show)) ile 1 **((WWE Tag Team Championship )) ((Big Show)) ile 1 **World Heavyweight Championship (2 kere) **Slammy Award Yılın Güreşçisi (2008) **Dokuzuncu Triple Crown Champion **Üçüncü Grand Slam Champion *Wrestle Association "R" **WAR International Junior Heavyweight Championship (1 kere) **WAR International Junior Heavyweight Tag Team Championship (1 kere) - Gedo ile (İlk) *Wrestling Observer Newsletter awards **Okuyucuların Favori Güreşçisi (1999) **En Az Değer Verilen Güreşçi (1999, 2000) **Röpörtajlarda En iyi Güreşçi (2003, 2008) **Yılın Çekişmesi (2008) vs. Shawn Michaels **Yılın Maçı (2008) vs. Shawn Michaels, No Mercy 2008'de ki merdiven maçında **Yılın Güreşçisi (2008) == Kişisel yaşamı == Babası Ted Irvine eski National Hockey League oyuncusuydu. Jericho'nun karısının ismi Jessica Lee Lockhart, oğlunun ismi Ash Edward Irvine (d.24 Eylül 2003) ve ikiz kızlarının isimleri Cheyenne Lee Irvine ve Sierra Lorreta Irvine (d.18 Temmuz 2006).

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.

Chris Jericho Resimleri

Fozzy
3 yıl önce

solist Chris Jericho ve gitarist Rich Ward'dur. Grup, Century Media Records anlaşması altında iki stüdyo albümü çıkarmıştır. Grubun mevcut üyeleri Chris Jericho...

Chris Benoit
3 yıl önce

Çift Takım Şampiyonluğu (3 kere WWE [iki kere Edge ile ve bir kere Chris Jericho'yla] iki kere WCW'da [Birer kere Dean Malenko ve Perry Saturnla]) Bir...

Chris Benoit, 1967, 2007, 21 Nisan, 24 Haziran, Amerika, Batista, Big Show, Bobby Lashley, Booker T, Carlito
Carly Colón
6 yıl önce

şampiyonluk taşıdılar. Daha sonra kemerlerini Chris Jericho ve Edge'e kaybettiler. Hile ile kemerleri kazanan Jericho ve Edge yüzünden Carlito kardeşi Primo'ya...

Walls of Jericho (albüm)
6 yıl önce

Vahlefeld – düzen, baskı Profesyonel güreşçi Chris Jericho kendisine ve bitiriş hareketine Walls of Jericho adını takmıştır. The titular entity in the song...

Shawn Michaels
3 yıl önce

Stages of Hell maçında kaybetti. Michaels, Chris Jericho ile çekişmeye başladı. Bu çekişmenin sebebi Jericho'nun kendisi bir sonraki Michaels ilan etmesiydi...

Shawn Michaels, Batista, Big Show, Bobby Lashley, Booker T, Carlito, Chris Benoit, Eddie Guerrero, Hulk Hogan, Jeff Hardy, John Cena
Chris Sabin
6 yıl önce

Chris Sabin (d. 4 Şubat 1982, Michigan) Amerikalı profesyonel güreşçi. Sabin 2003 yılında TNA'ya katıldı ve X Division kemerini kazandı. Alex Shelley...

Chris Sabin, 1982, 2004, 4 Şubat, 7 Ocak, ABD, TNA
Extreme Rules (2012)
6 yıl önce

Ayrıca bu etkinlikte Chris Jericho'yla CM Punk arasında WWE Şampiyonluk maçında CM Punk galip gelmiştir, fakat Chris Jericho iyiden iyiye çıldırmış...

Souled Out
3 yıl önce

yapılan Souled Out 5,120 izleyici izlemeye gelmiştir. Masahiro Chono, Chris Jericho'ı yendi (11:08) Ray Traylor, Bill DeMott'u yendi (9:03) Jeff Jarrett...

Souled Out, Booker T, Eddie Guerrero, Kevin Nash, NWO, Ric Flair, Scott Hall, WCW, WCW World Tag Team Championship, Rick Martel, Larry Zbyszko